Звільнили кількох співробітників: як триває розслідування смертей пацієнтів у лікарні Руднєва в Дніпрі

logo

Звільнили кількох співробітників: як триває розслідування смертей пацієнтів у лікарні Руднєва в Дніпрі

З лікарні Руднєва звільнили кількох співробітників.

Новости Днепра про Звільнили кількох співробітників: як триває розслідування смертей пацієнтів у лікарні Руднєва в Дніпрі

У лікарні імені Руднєва у Дніпрі триває розслідування смерті пацієнтів, яке сталося у серпні 2023 року. Як повідомили у Дніпровській міській раді, було розірвано трудові контракти з чотирма можливими учасникамивнаслідок внутрішньої перевірки. 

У закладі готові співпрацювати з правоохоронцями, аби встановити істини у кримінальних справах. 

Раніше поліціянти оглянули місце події, вилучили медичні документи хворих, а також препарати та журнал обліку ліків. Обшуки провели у виробників тапостачальників препаратів, котрі ймовірно спричинили післяопераційні ускладнення у померлих пацієнтів. 

Слідство триває.

Що передувало?

На початку серпня 2023 року стало відомо про смерть 11-річного хлопчика в лікарні Дніпра. Ймовірно, дитина померла від післяопераційнихускладнень. Згодом помер ще одна пацієнтка – медсестра із Харкова. Одинадцяти хворим стало зле. Усіх перевели до іншого медзакладу, а в лікарні імені Руднєва зупинили проведення операцій.

Пізніше у МОЗ заявили, що ймовірно, пацієнти отримали побічну реакцію на медпрепарати, які застосовувалися під час проведенняоперативних втручань. Попередньо, йдеться про медпрепарати для внутрішньовенного наркозу.

Три препарати, які могли спричинити побічну реакцію вилучили з обігу по всій Україні. Згодом у лікарні Руднєва відновили проведення усіх операцій.

Читайте також:

У Дніпрі рятують висловухого котика, якого ледь не приспали господарі, бо не хотіли лікуватиНайтепліше за 136 років: у Дніпрі зафіксували третій затиждень температурний рекордСквер Прибережний у Дніпрі вкрився рожевими квітами (ФОТО)

Новости Днепра про Звільнили кількох співробітників: як триває розслідування смертей пацієнтів у лікарні Руднєва в ДніпріУкраїнськаНовости Днепра про Звільнили кількох співробітників: як триває розслідування смертей пацієнтів у лікарні Руднєва в ДніпріРусский

Автор: