Як волонтери Новомосковська допомагають дружинам захисників

logo

Благодійники Новомосковська всебічно допомагають дружинам українських захисників. Займаються психологічною допомогою, а також влаштовують збори й закуповують все необхідне.

«Від початку повномасштабної виявили запит на це. На те, що дружинам військових потрібно готуватися  – вони проходять унікальний досвід і, на жаль, цивільні їх не розуміють. З цивільними їм важко. Пошук спілкування, пошук кола своїх, стали дуже актуальними, тому зараз саме простір займається підтримкою родин», – розповіла волонтерка Анна Сергійчук.

Як волонтери Новомосковська допомагають дружинам захисників - рис. 1

Головна мета благодійників – допомогти дружинамвійськовослужбовців зрозуміти свої емоції та впоратися з ними.

«Групи підтримки у нашому просторі створені для того, щоб у дружин військовослужбовців було безпечне місце, де вони б могли прийти і поспілкуватися зі своїми, отримати підтримку. Зрозуміти що вони – окей, вони нормальні у цьому ненормальному світі», – підкреслила психологиня Анна Глущенко.

Як волонтери Новомосковська допомагають дружинам захисників - рис. 2

Також волонтери збирають кошти на екіпірування військовослужбовців та ремонт їхніх авто.

«Вони потребують уваги, подяки. Щоб ми допомагали не тільки матеріально, а й щоб підміняли, замінювали. Важливий момент –  це завжди ремонтавтомобілів, тут витрати. Засоби нічного бачення, тепловізори  і зв’язок – це актуальні теми, які потрібні» , – поділився ветеран війни, волонтер Руслан Сергійчук.

Як волонтери Новомосковська допомагають дружинам захисників - рис. 3

Детальніше дивіться в сюжеті Відкритого.

Журналістка: Антоніна Чуйко

Оператор: Юрій Смірнов

Підписуйтеся на наш Youtube-канал! Там на вас чекає ще більше відео.