Какие категории переселенцев могут получить денежную помощь в Кривом Роге

logo

Які категорії переселенців можуть отримати грошову допомогу у Кривому Розі

Фото: Перший Криворізький

Переселенці, які постраждали від війни, можуть отримати грошову допомогу від міжнародних організацій.

Про це повідомляєвиконком Криворізької міської ради на сайті.

Подати заявку на отримання виплати можуть ті, хто ще не отримував її від благодійного фонду «Право на захист», наразі не отримують її від міжнародних організацій та належать до однієї із категорій:

переселенці з 24 лютого 2022 році, які проживають у Кривому Розі,постраждалі від воєнних дій (пошкоджене житло, поранені, які не є учасниками бойових дій) на Дніпропетровщині.

Також необхідно відповідати одномуабо кільком критеріям вразливості:

домогосподарство, яке складається виключно з людини або людей літнього віку (60+);домогосподарство із трьома й більше дітьми;домогосподарство з дитиною віком до 2 років;домогосподарство з вагітною жінкою;домогосподарство з людиною з інвалідністю І чи II групи.

Сума виплат становить 3 600 гривень на людину протягом трьох місяців. Тобто загальна сума допомоги на кожногочлена родини становить 10 800 гривень. гроші виплачуються одноразово одразу за 3 місяці кожному члену сім’ї.

Кошти для неповнолітніх та недієздатних людей отримують їхні офіційні представники за наявності відповідних документів.

Реєстрація проводиться у спеціальних пунктах. Усі члени родини мають бути присутніми та мати із собою наступні документи:

паспорт громадянина України або закордонний паспорт;податковий номер кожного члена домогосподарства;свідоцтво про народження дітей (для дітей до 14 років);копія або фото довідки із реквізитами IBAN рахунку українського банку;будь-які документи, що підтверджують належність до категорії вразливості.

Читайте також: Отримати грошову допомогу за посиланням: криворіжців попереджають про фейк.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї Українипершими, приєднуйтесь до viber-каналу «Першого Криворізького».