Завідувач кафедри ДДУВС здобув титул чемпіона світу з дзюдо

ДНІПРО. 21 листопада. УНН-Центр. Завідувач кафедри спеціальної фізичної підготовки Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Сергій Балабан виборов золоту медаль на Чемпіонаті світу з дзюдо серед ветеранів. Про це повідомили у прес-службі ГУНП у Дніпропетровській області, інфомує УНН-Центр.

С.Балабан змагався з іспанцем, американцем, а з бразильцем боровся за вихід до фіналу. У фіналі зустрівся з діючим чемпіоном Європи – українцем.

Дві зустрічі з чотирьох спортсмен виграв достроково. У фінальному поєдинку виборов титул чемпіона за 40 секунд.

У ваговій та віковій категоріях чемпіона виступали 41 спортсмен – кращі дзюдоїсти з усього світу.

Нагадаємо, чемпіонат з волейболу серед учасників АТО та волонтерів відбувся у Дніпрі.