У Кривому Розі будують школу з підземним протирадіаційним укриттям

logo

У Кривому Розі розпочали будівництво школи з протирадіаційним укриттям. Загалом у місті розпочинають 3 складні проєкти з будівництва так званих “Підземних шкіл”. Нині розпочали перший. Про це повідомили на фейсбуксторінці Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради.

Що являтиме собою “підземна” школа?

На території однієї з міських гімназій під футбольним полем планують побудувати окремо розташовану будівлю. Це буде протирадіаційне укриття, розраховане на 300 осіб, спроєктоване відповідно до всіх ДБНів, які застосовуються під час війни. Загальні розміри будівлі укриття у плані 900м2. Там хочуть облаштувати місця для занять учнів, санвузли, медпункт, буфет та інші допоміжні й технологічні приміщення. Також проєктом передбачена доступність для маломобільних відвідувачів. Зазначають, що будівельники облаштують аварійні виходи та приміщення. Роботи розпочалися 1 травня та триватимуть 8 місяців. Будівництво подібних шкіл планують в різних районах міста, аби забезпечити усім дітям рівний доступ до якісної та безпечної освіти.

На зараз у Кривому Розі для дітей створено 211 укриттів: 108 – у школах, 88 – у дитячих садочках та 15 – у позашкільних закладах, всі вони отримали дозвіл від ДСНС.