Посилення ТЦК на Дніпропетровщині – фейк

logo

Вчора мережею почала ширитися інформація про те, що нібито 18 травня до Дніпропетровської області прибудуть додатково військові з інших регіонів, задля посилення місцевого ТЦК. Повідомлялося начебто про кількасот службовців.

На цюінформацію офіційний коментар надали у Дніпропетровському обласному ТЦК та СП: 

У соціальних мережах почала поширюватись фейкова «новина» про те, що на «посилення» до підпорядкованих оперативному командуванню ОТЦК та СП начебто вже завтра мають прибути військовослужбовці з ТЦК інших областей України. Уявна цифра на зараз складає декілька сотень і має тенденцію до збільшення.

Офіційно повідомляємо – це фейк. Джерело – російські пропагандистськи ресурси, які намагаються розігнати чергову брехню в рамках своє інформаційно-психологічної операції з метою дискредитації системи територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки і Збройних Сил України в цілому.

Також у повідомленні ТЦК зазначають, що жодних так званих «посилень» особовим складом з інших ТЦК у Дніпропетровській, а також Запорізькій та іншихобластях не відбувається і не планується, бо потреби у цьому немає.