В обласній раді спростували закиди щодо причетності до Аульської хлорпереливної станції

logo

В обласній раді спростували закиди щодо причетності до Аульської хлорпереливної станції

Так зване розслідування громадської організації «Стоп Корупції» щодо «злочинної схеми» передачі в оренду Аульської хлорпереливної станції за участі керівництва Дніпропетровської облради є ні чим іншим як інформаційною провокацією. Про це сьогодні, 21 червня, під час прес-конференції в ІА «Інформатор» заявив заступник голови обласної ради Валерій Безус, передає Дніпроград. 

Нещодавно представники ГО «Стоп корупції» опублікувала відеосюжет, в якому нібито «викрито злочинну схему» передачі в оренду Аульської хлорпереливної станції за участі керівництва Дніпропетровської облради. Втім, якщо розібратися, весь ролик — компіляція чуток і припущень, головне з яких — збіг прізвищ заступника голови облради і одного з орендарів станції.

В свою чергу, заступник голови Дніпропетровської обласної ради Валерій Безус наголосив, що у сюжеті не наведено жодного факту, а матеріал побудований на маніпуляціях чутками і спрямований на створення штучної істерії.

«Як заступник голови обласної ради маю чітко доповісти, що питання оренди комплексу «Аулська хлорпереливна станція» вирішувалася фактично в 2011 році. Саме тоді було прийнято рішення суду, на підставі якого був заключений договір оренди цього цілісного майнового комплексу. Рішення про здачу в оренду приймав тодішній голова облради Євген Удод. Також договір корегувався за згодою сторін в 2013 році. Після цього жодних правових підстав, рішень та юридичних фактів, яке б дозволяло переглядати питання оренди майна обласною радою, не було», — розповів Валерій Безус.

Валерій Безус також наголосив, що журналісти та представники громадської організації «Стоп Корупції» до обласної ради ні письмово, ні усно за коментарями, аби підтвердити або спростувати ту чи іншу інформацію, не зверталися.

«Про розслідування, в якому напряму звинувачують посадових осіб обласної ради в «оборудці» з орендою підприємства “Аульська хлорпереливна станція”, ми дізналися постфактум, коли вже вийшов сюжет. Журналісти «СтопКору» не зверталися за коментарями до обласної ради і не надсилали запити, що було б логічним, якби вони мали на меті створити дійсно об’єктивний матеріал», — вважає Безус.

Він також додав, що жодна посадова особа, яка зараз працює в обласній раді, не була долучена в 2011 чи 2013 роках до процесу здачі в оренду майнового комплексу Аульської хлорпереливної станції.

«Тобто ми працюємо в обласній раді з кінця 2015 року і жодного стосунку до вищезазначеного комплексу питань не маємо. Ба більше, юридична експертиза апарату обласної ради не дає жодних підстав сумніватися у законних підставах докуемнтів. Згідно із Законом України «Про оренду державного комунального майна» єдина підстава розірвання цього договору — це відповідне рішення суду. Жодного рішення суду чи навіть судових процесів на сьогодні ми не маємо», — пояснив Безус.

Нагадаємо, раніше заступник голови обласної ради заявив, що не має родичей ані в персоналі, ані в акціонерах чи якихось інших пов’язаних людей з АХПС.

Окрім того, керівництво Аульської хлорпереливної станції публічно спростувало усі чутки про “розкрадання та занепад” підриємства.

Автор: Дарина ТВАРА