Жителі Дніпропетровщини можуть поскаржитися на незаконну торгівлю

logo

У Кам’янському районі поліцейські вилучили з незаконного обігу підакцизних товарів на суму понад 330 тисяч гривень. У період з 1 по 14 травня в ході відпрацювання торговельних закладів правоохоронці виявили 34 факти порушення торгівлі алкогольними та тютюновими виробами.

Як повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області, загалом ізнезаконного обігу поліцейські вилучили понад 5600 одиниць тютюнових виробів й електронних пристроїв для куріння та майже 800 літрів алкоголю, які реалізовувалися без дозвільних документів на торгівлю та марок акцизного податку.

За результатами перевірки на правопорушників складено адміністративні протоколи за ст.156, ст.164, ст.164-5 КУпАП. Також виявлені 3 факти продажу цигарок та алкогольних напоїв неповнолітнім у Кам’янському, Вільногірську та Жовтих Водах. Адміністративні протоколинаправлені на розгляд до суду та адміністративних комісій.

Нагадуємо! Продаж підакцизних товарів (алкоголь чи тютюнові вироби) може здійснюватися виключно при наявності відповідної ліцензії. За продаж неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів передбачена адміністративна відповідальність згідно ч.2 ст.156 КУпАП.

Якщо ви маєте інформацію про незаконну роботу пункту продажу безакцизними товарами, повідомляйте до поліції за допомогою телеграм-бота https://t.me/ExciseDPbot.