У Дніпрі судитимуть офіцера, який пропонував солдату дописати «бойові»

logo

У Дніпрі офіцер військової частини пропонував солдату додаткові «бойові» за вигадані спецзавдання і за це вимагав хабаря.

Про це інформує Відкритий з посиланням на Facebook-сторінку Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону.

За даними слідства, хабарником є начальник відділення по роботі з особовим складом батальйону. Він повідомив військовослужбовцю вказаногопідрозділу, що за грошову винагороду зможе здійснити вплив на командира батальйону, включивши солдата до списку військовослужбовців, залучених до виконання бойових завдань. За них солдат мав отримувати близько 15 тисяч гривень щомісячно.

Хабарнику ж в якості грошової нагороди мав перераховувати до 10 тисяч гривень.

Солдат звернувся до працівників правоохоронного органу з відповідною заявою.

У Дніпрі судитимуть начальника відділення батальйону, який за хабар пропонував солдату дописати "бойові"

У Дніпрі судитимуть начальника відділення батальйону, який за хабар пропонував солдату дописати "бойові"

Правоохоронці викрили підозрюваного під час одержання коштів.Йому повідомили про підозру за фактом отримання неправомірної вигоди для себе за вплив на ухвалення рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави.

Слідство триває.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині судитимуть чоловіків, які через онлайн-банкінг ошукували організаторів зборів коштів на допомогу армії.

Підписуйтеся нанаш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.