Дніпрянка стала призеркою чемпіонату світу з тхеквондо серед спортсменів з порушенням слуху

З 24 по 30 березня в місті Бішкек (Киргизстан) проходив чемпіонат світу з тхеквондо серед спортсменів з порушенням слуху. Змагання зібрали 151 спортсмена із 14 країн світу.

Серед учасників була вихованка дніпровської спортивної школи олімпійського резерву Марія Леванович, тренера Павла Пшеничникова. У ваговій категорії 67 кг спортсменка виборола бронзову медаль.

Марія переїхала зМаріуполя до Дніпра у 2016 році. Почала активно займатися тхеквондо. За ці роки спортсменка ставала багаторазовою переможницею та призеркою змагань різного рівня.