Волейболістки Межівської ДЮСШ – бронзові призерки чемпіонату Дніпропетровської області

Минулими вихідними у  чудовому спортивному комплексі «Слобожанський”  відбулися фінальні змагання  Чемпіонату ГО ДТО ВФСТ «Колос» з волейболу серед дівчат 2009-2010 р. н. під девізом «Хто ти – майбутній олімпієць?»  –  серед збірних спортивних  команд сільських, селищних та міських територіальних громад Дніпропетровщини за програмою обласних сільських спортивних ігор 2024 року, присвячених 33-й річниці НезалежностіУкраїни.Турнір проходив за підтримки голови відділення Національного олімпійського комітету України в Дніпропетровській області Михайла Кошляка.Варто відзначити, щозагалом у зональних змаганнях прийняли участь понад 200 учасників з 23 територіальних громад з усіх куточків Дніпропетровщини.Але нелегкий шлях до фіналу подолали лише 6 колективів – переможців зональних обласних   змагань: Слобожанська, Магдалинівська, Новопільська, Богданівська, Божедарівська та  Межівська територіальні громади.

Межівську територіальну громаду як завжди представляли волейболістки тренера-викладача   Межівської ДЮСШ Ткаченко Галини Мустафівни: Макара Вікторія, Ступа Каріна, Климарчук Вероніка, Дресь Міла, Пізняк Марія, Лесик Анна, Ковтун Поліна, Соломіна Софія, Васічкіна Мілана та Зоц Софія.

З вітальним словомдо всіх учасниць змагань звернулися голова Дніпропетровської обласної організації ГО ВФСТ “Колос” Микола Берест, голова Підгородненської міської ради, голова  Асоціації сільського волейболу, Віталій Моргун, а також в. о. начальника управління в справах молоді і спорту облдержадміністрації  Юлія Скляр, яка вручила капітанам команд-учасниць пам’ятні волейбольністатуетки.

Хвилиною мовчання вшанували пам`ять наших загиблих воїнів-героїв.Про сам волейбол…Фінал, напруга, емоції, боротьба за кожен м’яч. Саме так можна коротко охарактеризувати практично кожен фінальний турнір. Звітний не став виключенням…

Межівчанки впевнено перемогли команду дівчат Божедарівської громади та поступились господаркам фіналу і, таким чином, зайняли 2 місце у своїй підгрупі.У стикових іграх, впевнено здолавшикоманду Новопільської територіальної громади – межівчанки вибороли бронзові нагороди обласних фінальних змагань!

Переможцями  турніру стала команда Магдалинівської територіальної громади, другими стали господарки – дівчата Слобожанської ТГ, четверті – стали юні волейболістки Новопільської  ТГ;  5-6 місце посіли  команди Богданівської та Божедарівської  громад.Галина Ткаченко:“Розуміємо, що бронзова у такій конкуренції – гідний результат, але все ж таки наші амбіції прагнуть перемог.  Зізнаюсь,  іноді нам здається, що не вистачає лише спортивної фортуни… але це емоції (сміється)»

За традицією, дирекція ДЮСШ, батьківська громадськість відділення волейболу, команда дівчат Межівської територіальної громади висловлює величезну подяку:– Голові Дніпропетровської територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Бересту Миколі Миколайовичу за розвиток  волейболу серед селищних, сільських громад  Дніпропетровщини та гарні призи та нагороди;–  за добру організацію, проведення та чесне суддівство фінальних змагань Чемпіонату області з волейболу головному судді змагань Лєлєкіну ВіталіюАндрійовичу та всій суддівській бригаді;  – Вікторії Валеріївні Діденко – начальнику відділу освіти, молоді та спорту Межівської  селищної ради за постійну підтримку юних  спортсменок та наданий автотранспорт; – за відповідальність та комфорт під час поїздки на  обласні фінальні змагання з волейболу – водію  Кукалу Володимиру Олексійовичу. Звичайно, безмежна вдячність, честьі СЛАВА нашим найкращим ЗСУ!”Ще раз привітаємо наших дівчаток з бронзовими нагородами та побажаємо підкорення нових спортивних вершин, бадьорості духу, сили волі й саме головне – впевненості в собі!