У Дніпрі радились, як запобігти провокаціям на День Пам’яті та Примирення

logo

У Дніпрі радились, як запобігти провокаціям на День Пам'яті та Примирення

Як забезпечити спокій людей на свята та чи варто переносити пам’ятний камінь на нову Алею пам’яті. Ці та інші питання обговорювали члени клубу «DNIPRO LIVE». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Учасники дискусійного клубу зібралися в конференц-залі ДніпроОДА, де заступник начальника управління культури Дніпровської міської ради Сергій Харчев повідомив про заходи, заплановані в місті на травневі свята.

«Восьмого травня відбудеться урочиста хода від площі Героїв Майдану до парку Пам’яті та примирення. Дев’ятого травня зранку – традиційне покладання квітів до меморіалу Слави. Крім цього, по районах відбудуться покладання квітів до меморіалів та місць поховань», — розповів пан Сергій.

Член правління ГО «Майдан-Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар зауважила, що під час масових заходів восьмого- дев’ятого травня можливі провокації. На її думку, громадяни комуністичних поглядів можуть використовувати заборонену символіку. Протистояти цьому варто великою кількістю державних прапорів, переконана активістка. 

Щодо облаштування Алеї пам’яті загиблих героїв Революції Гідності та бійців АТО висловилась представниця ГО «Інститут розвитку територіальних громад» Владислава Савіна, яка наголосила, що з’явилася ідея розмістити на стелах слоган «герої не вмирають» європейськими мовами — українською, англійською, німецькою та французькою, і так висловити пошану людям, що виборювали наше європейське майбутнє. 

Чи переносити на Алею пам’ятний камінь, має вирішувати громадськість, впевнений голова ГО «Майдан-Січеслав Дніпро» Віктор Романенко. 

Різні погляди на ситуацію та спільний пошук відповідей – головна мета обговорення учасників клубу.

Автор: Марія ФАРІОН