На Дніпропетровщині судитимуть військовослужбовця, який обіцяв знайомому допомогти в ухиленні від мобілізації

logo

Skip to content

На Дніпропетровщині судитимуть військовослужбовця, який обіцяв знайомому допомогти в ухиленні від мобілізації

Сержант ЗСУ, командир взводу обіцяв своєму знайомому вплинути на рішення співробітника одного із ТЦК та СП Дніпропетровської області про відстрочку від військової служби строком на пів року. Така «послуга» була оцінена в 2000 доларів.

Якповідомляє Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Східного регіону, припередачі грошей чоловіка було затримано в порядку ст. 208 КПК України.

За результатами проведеного санкціонованого обшуку у нього вилучили гроші, отримані в якості неправомірної вигоди, та документи, призначені для оформлення відстрочки.

Наразі обвинувальний акт стосовно сержанта ЗСУ спрямовано до суду. Йому інкримінується отримання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особами, уповноваженими на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Фігурантузагрожує від 2 до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП у Дніпропетровській області за оперативного супроводу міжрайонного відділу УСР в Дніпропетровській області ДСР НП України та за процесуального керівництва прокурорів Криворізької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Кам’янському суд виніс вирокалкозалежному чоловіку, який видурив у військовозобов’язаного 900 євро за «списання» з військового обліку. Йому було призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 40 800 гривень.

Навігація записів