Команда юних плавців із Кам’янського перемогла у Дніпрі

Субота, 30/03/2024 — 22:33 289

Останній, четвертий етап Кубку міста з плавання відбувся в обласному центрі 29 березня.

Вихованці (25 спортсменів) кам’янської ДЮСШ № 5 приїхали до Дніпра з одним бажанням – виграти командний кубокпершості.  На попередньому (третьому) етапі в боротьбі за командну першість наші плавці програвали своїм головним суперникам – ДФКС  (Дніпро) – лише 2 бали.

Цього разу кам’янчани вибороли 40 нагород: 22 золоті, 11 срібних та 7 бронзових медалей. Чудові результати наших спортсменів дозволили їм перемогти у командному заліку. Кам’янчани не тільки наздогнали команду ДФКС, а й обігнали на 2 бали.

Також наші плавці привезли додому 9 особистих кубків у багатоборстві в своїхвікових категоріях (6 перших місць, 2 других, 1 третє).

Вітаємо спортсменів та тренерів з перемогою!

Джерело: ДЮСШ № 5