Кам’янський веслувальник став третім на чемпіонаті Європи

З 27 до 30 червня у Братиславі (Словаччина) проходив чемпіонат Європи серед юніорів та молоді до 23 років з веслування на байдарках і каное.

У змаганнях взяли участь спортсмени з 36 країн Європи. Також серед учасників був вихованець кам’янської дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Захар Іванчук. Він добре виступив та завоював 3 місце в олімпійській дистанції С2 Junior men 1000. Такожспортсмен виконав норматив майстра спорту України.

Тренери вихованця Григорій Коломоєць та Віктор Міронов.

Усього на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років наша збірна виборола 11 медалей, з яких 5 золотих, 3 срібних та 3 бронзові нагороди та посіла друге місце у медальному заліку, поступившись лише збірній Угорщини, у якої 27 нагород.Кам'янський веслувальник став третім на чемпіонаті Європи

Читайтетакож:

Кам’янська черлідерка в складі збірної здобула першу в історії ліцензію на Всесвітні Ігри-2025Кам’янські шашкісти вдало виступили на чемпіонаті України