Російська армія атакувала Нікопольщину дронами та артилерією

logo

Російська армія атакувала Нікопольщину дронами та артилерією, четверо людей загинули

обстріли Дніпропетровщини

Ворог впродовж дня атакував Нікопольшину Дніпропетровської області артилерією і БпЛА. Під ударами опинився Нікополь, де загинули двоє мирних жителів.

Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

«Найбільше дісталося райцентру (Нікополю — ред).Там двоє загиблих та, за уточненою інформацією, 10 постраждалих. Четверо з них госпіталізовані в стані середньої тяжкості»,— ідеться у повідомленні. 

У місті пошкоджені 3 багатоквартирні й 5 приватних будинків, 4 господарські споруди, 7 авто. Понівечені 2 навчальні заклади, амбулаторія, адмінбудівля. А ще – магазини, салон краси, банк. 

Під ударами росіян опинилисяМирівська, Марганецька та Червоногригорівська громади. Пошкоджено агрофірму. 

У Покровській громаді через обстріли поранена людина. За уточненою інформацією, там загинули ще двоє людей. 

Публікації

Десятеро цивільних за друга Гундяєва. Хто він і чи буде продовження?

Соня Кошкіна

Провадження порушили стосовно понад 100 кліриків УПЦ МП. З них 48 оголосили підозри, а 25 уже отримали вироки суду. Усі вони — золотий обмінний фонд. Без перебільшення. Особливо 14… На вагу золота. «Треба допомогти родині реалізувати своє бажання мати таку-то кількість дітей. Цемаксимум, що можна зробити»

Олена Струк

Простих інструментів, щоб заохотити народжувати більше, нема, а ті, що є — складні, дорогі й не гарантують ефекту. Проте це не означає, що треба пустити все самопливом. Всі публікації

Блоги

Тищенко та пустота. Апофеоз

Петро Андрющенко

Сьогодні ми дійсно в цікавій точці зміни правил та сигналів “свій — чужий” для влади. Можливо, це початок справжніх змін. Можливо — ні. Травмована країна: з чим наші воїни повертаються з війни і як ми маємо змінитися заради них

Cвітлана Гриценко

Які механізми адаптації ветеранів у цивільне суспільство є ефективними. Всі записи блогів