Дивився 10 хвилин, як він вмирає: житель Павлограда убив незрячого дідуся через 200 гривень

logo

У Павлограді на Дніпропетровщині судили чоловіка, який вбив незрячого дідуся.

Новости Днепра про Дивився 10 хвилин, як він вмирає: житель Павлограда убив незрячого дідуся через 200 гривень

У Павлограді судили чоловіка, який убив незрячого літнього чоловіка у його квартирі.

У матеріалах суду зазначається, що вбивство трапилося у жовтні 2023 року. Обвинувачений прийшов до 85-річногочоловіка з інвалідністю, який жив сам і хотів позичити в нього 200 грн. Його мама раніше допомагала пенсіонеру, тому він був знайомим з дідусем.

Пенсіонер погодився позичити гроші, але коли дідусь попрямував за грошима до кімнати, обвинувачений пішов за ним та щосили вдарив кулаком в обличчя. Падаючи, літній чоловік потягнув його за собою. При падінні з сумки обвинуваченого випав ніж, яким той почав бити потерпілого.

Правоохоронцям обвинувачений не зміг пояснити, для чого він почавбити дідуся. За декілька хвилин пенсіонер почав хрипіти. Чоловік 10 хвилин сидів поруч з ще живим дідусем, але “швидку” не викликав, бо злякався. 

На жаль, від отриманих поранень пенсіонер помер.

Після цього чоловік знайшов у кімнаті ключ від сейфа, відчинив його та забрав звідти гроші та банківські карти, а також прихопив перфоратор, телефон, гаманець в якому були банківські картки та гроші, і пішов до друзів.

Суд ухвалив визнати винним у вчиненні кримінальнихправопорушень, передбачених п. 6 ч. 2 ст. 115, ч. 4 ст. 187 КК України, та призначити йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 15 років.

Читайте також:

Жителька Дніпропетровщини народила шосту дитину вдома;Чому в Дніпрі зникає зв’язок під час відключень світла;Вище +39 у Дніпрі: фахівці дали поради, які допоможуть вижити під час аномальної спеки.

Новости Днепра про Дивився 10 хвилин, як він вмирає: житель Павлограда убив незрячого дідуся через 200 гривеньУкраїнськаНовости Днепра про Дивився 10 хвилин, як він вмирає: житель Павлограда убив незрячого дідуся через 200 гривеньРусский

Автор:

Мер Дніпра повідомив, що через ракетну атаку є загиблі

Новини Дніпра

Сьогодні 10:55

У Дніпрі є загиблі через ранкову ракетну атаку.

У Дніпрі відбулися значні зміни у роботі транспорту

Новини Дніпра

Сьогодні 10:19

У Дніпрі значні зміни в роботі транспорту 3 липня.

У Дніпрі маршрут 113 тимчасово змінить напрямок руху

Новини Дніпра

Сьогодні 09:50

Один з популярних маршрутів змінив рух.

У Дніпрі лунає серія вибухів: не покидайте укриття

Новини Дніпра

Сьогодні 09:19

Дніпряни чують серіювибухів.