Від балету до війни: як Дніпровський театр допомагає армії

logo

Дніпровський театр опери та балету працює. Про це повідомляє журналіст «Наше Місто. Афиша Днепра». Але заміст вистав там зараз шиють необхідне для армії та шпиталю. Також тут збираюсь речі для поранених.Дніпровський театр опери та балету працює. Про це повідомляє журналіст «Наше Місто. Афиша Днепра». Але заміст вистав там зараз шиють необхідне для армії та шпиталю. Також тут збираюсь речі для поранених.

Дніпровський театр опери та балету працює. Про це повідомляє журналіст «Наше Місто. Афиша Днепра». Але замість вистав там зараз шиють необхідне для армії та шпиталю. Також тут збираюсь речі для поранених.

«Театр продовжує свою роботу, але у незвичному для нього положенні. Зараз у кравецькій майстерні йде пошиття не сценічних костюмів, а постільної білизни для шпиталю та плитоносів для майбутніх бронежилетів. Наші співробітники приймають активну участь в укріпленні позицій на блокпостах рідного Дніпра. Окрім того, на службовому вході театру збирають речі для поранених. Сьогодні вже відвезли першу партію, але продовжують приймати. Дякуємо всім, хто долучився до нас! Пишаємося! Наближаємо сумісними зусиллями майбутню перемогу! Наші любі колеги з Києва, Харкова, Одеси та Львова — ми з вами. Слава Україні! Все буде добре», — повідомили представиники театру на сторінці у Facebook.