У Дніпрі малі підприємства перепрофільовуються на виготовлення виробів для оборони

logo

image

Триває шостий день протистояння російській агресії. У Дніпрі малий бізнес з власної ініціативи перепрофільовує свої підприємства: виготовляють вироби оборонного призначення та розливають «коктейлі Молотова».

На одному зі зварювальних підприємств Дніпра почали робити металеві шиповані конструкції, які можуть завадити рухатися російській військовій техніці. До війни тут займалися різноманітними зварювальними роботами: від виготовлення воріт до ремонту автівок.

“Хлопці роблять захисні елементи для нашої країни, для нашого рідного міста, щоб ці кляті москалі до нас не дісталися, не захопили наш дім. Ми згуртувалися і робимо все, що можемо», — розповідає підприємиця Валерія.

Жінка розповідає, що від першого дня війни не могла просто сидіти склавши руки. Спочатку допомагала у волонтерському центрі сортувати медикаменти, а за три дні запропонувала чоловікові організувати таке виробництво.

В іншому районі Дніпра працівники СТО зробили з підручних матеріалів протитанкові їжаки, які передали нацгврдійцям та територіальній обороні. Кажуть, що робитимуть усе можливе для оборони свого міста. Також тут виготовляють «коктейлі Молотова». Розповідають, що вже використали усю сировину, яку мали

“Ми опалюємо мастилом, зараз у нас вже немає мастила для опалення. Усе мастило, дизельне паливо та бензин пішли на потреби тероборони”, — розповів один з керівників СТО Олександр.

Чоловік зізнається: до останнього сподівався, що війни не буде. Тим часом його колега розчиняє пінопласт у ацетоні, розливає у пляшки суміш для коктейлів Молотова, та обіцяє, що “окупантам тут буде несолодко”.

Вимкнути фари, не виходити з авто. Військовий з Дніпра розповів про правила поведінки на блокпосту

Єврейська громада Кам’янського розвозить їжу літнім і маломобільним людям, допомагає зайти в укриття

«Самодіяльність припинити». Мер Дніпра закликав не ставити блокпостів у неузгоджених місцях

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро