Ветеран з Дніпропетровщини Олександр Недашковський здобув «золото» на змаганнях Air Force and Marine Corps Trials 2024 у США

Фото Максима Кравченка

11 березня, у четвертий день змагань Air Force and Marine Corps Trials 2024, збірна України здобула золоту медаль з кульової стрільби. Її команді приніс 32-річний
військовослужбовець ЗСУ Олександр Недашковський. Про це журналістам krivbass.city повідомили у фонді «Повернись живим», який підтримує ветеранів на замагннях у США.

Змагання відбуваються на Nellis Air Force Base, військовій базі Повітряних сил США у Лас-Вегасі. Нагадаємо, серед 30 учасників збірної двоє
криворізьких ветеранів — Назар Лозовий та Ігор Троян.

Олександр Недашковський родом із селища Гвардійське Дніпропетровської області. 22 серпня 2022 року поблизу міста Соледар на Донеччині наступив на міну ПФМ-1, втратив ногу.

«Для мене участь у змаганнях — це завжди виклик
самому собі. Це сенс мого життя — завжди змагатися як у спорті, так і в житті. А зараз заняття адаптивними видами спорту допомагає мені повернутися до життя, не відчувати себе списаним матеріалом», — говорить Олександр.

Для ветерана це не перша медаль на змаганнях у Лас-Вегасі. Олександр Недашковський у плаванні виборов золото у категоріях 50 м вільний стиль та 100 м вільний стиль.  Також Олександр Недашковський, Іван Халупа, Дмитро Терещенко та Артем Кайдан вибороли золото в
естафеті.

Нагадаємо, що вчора на змаганнях з плавання збірна України здобула аж 26 медалей. Наші ветерани тріумфально
вибороли «золото» у волейбол сидячи.

Раніше ми писали: У складі національної збірної України з джиу-джитсу на Кубку Європи JJEU EUROCUP IN FIGHTING SYSTEM JJIF українська команда здобула 18 медалей: 5 золотих, 8 срібних та 5 бронзових. Цей результат дозволив Україні посісти 4 загальнокомандне місце серед країн-учасниць.