В Кривом Роге арестовали помещения ТРК «Солнечная Галерея»

logo

У Кривому Розі арештували приміщення ТРК «Сонячна Галерея»

Фото: Перший Криворізький

Суд арештував майно ТРК «Сонячна Галерея» у Кривому Розі за можливу роботу компанії «Аррікано» на території тимчасово окупованого Криму.

Відповіднесудове рішення опубліковане на сайті Єдиного реєстру судових рішень.

У березні 2014 року у Сімферополі на замовлення ТОВ «Вояж-Крим», яке входить до складу групи компаній — «Аррікано», відкрили торгово-розважальний комплекс «Південна Галерея», загальна орендна площа якого складає 32,2 тисячі метрів квадратних.

Забудовником центру виступило ТОВ «Стілф», що зареєстроване у Києві та знаходиться увласності Естонії.

Після завершення будівництва борг замовника склав 39,1 мільйона гривень. Однак, вони його не оплатили протягом 2014-2016 років, тому у 2017 борг зріс до 323,6 мільйонів гривень, враховуючи штрафні санкції.

У ході розслідування також встановлено, що після початку повномасштабної війни ТОВ «Вояж-Крим» сплачує податки, збори та інші платежі Росії. За 2022 рік компанія сплатила податків на суму 196 мільйонів рублів.

У свою ж чергу товариство надає банківськіквитанції з яких видно, що компанія не здійснювала жодного переказу до компанії в РФ або тимчасово окупованій території України, та заявляє про спробу рейдерства у їхній бік. Вони подали оскарження.

Також, ТОВ «Вояж-Крим» володіє корпоративними правами іншої компанії, яка заснувала ТОВ «Зеленый Город» в Санкт-Петербурзі. Зазначено, що до 22 квітня 2022 року засновником цього товариства було ТОВ «Вояж-Крим».

У результаті, суд відхилив оскарження компанії «Аррікано» та встановив, щокерівники ТОВ «Вояж-Крим» умисно допомагають країні–агресору, передавши активи у їхню власність, та продовжуючи роботу на тимчасово окупованій території.

Нагадаємо, ТРК «Сонячна Галерея» анонсувала заміну Ашану.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь доviber-каналу «Першого Криворізького».