У Дніпрі відкрилася виставка картин про жахливі події в історії України

logo

У Дніпрі відкрилася унікальна виставка під назвою «Патології», художника Романа Міллера. Вона розповідає про події минулого, жахіття теперішнього та окреслює плани на майбутнє.

Експозиція зібрала спогади про революції та війни, катування людей та масові вбивства. Все найпохмуріше та жахливе, що сталося протягом останніх років.

«Картини всі досить похмурі, через них я намагаюся зрозуміти, чи є якийсь рецепт позбавитися цієїхвороби, яка називається війна. Бо вона ж зараз, а до того ще були війни, і вони завжди тривають і тривають, не зрозуміло, чому вони не можуть зупинитися», – розповів художник Роман Міллер.

У Дніпрі відкрилася виставка картин про жахливі події в історії України

Відвідувачі залишилися вражені роботами автора, а також його баченням жахливих подій та великої війни, яка триває в Україні.

«Сподобалася сама кольорова гама, як вона підібрана. Вона якось одночасно викликає в мене і тривогу і смуток. Саме сенскартин про війну, яка йде зараз, і музика, яка підібрана, створюють свою атмосферу», – розповіла відвідувачка Анна.

У Дніпрі відкрилася виставка картин про жахливі події в історії України

«Мені дужеподобається, що у наш військовий час багато художніх авторів почали робити виставки з таким ось страшним контекстом. Вони показують свої враження від ситуації, котра проходить в нас зараз», – поділилася відвідувачка Софія.

У Дніпрі відкрилася виставка картин про жахливі подіїв історії України

Виставку Романа Міллера можуть переглянути всі охочі у Художньому музеї Дніпра до кінця квітня.

Детальніше дивіться в сюжеті Відкритого.

Журналіст: Данило Приходько

Оператор: Данило Варава

Підписуйтеся на наш Youtube-канал! Там на вас чекає ще більше відео.