У Кам’янському пройшов традиційний шашковий турнір “Новорічні пригоди”

У кам’янському Ліцеї №40 наприкінці року пройшов традиційний шашковий турнір “Новорічні пригоди” з шашок-64 серед других та нижче розрядів.

Організатором змагань вситупив комунальний заклад “Спорт для всіх”.

На змаганнях 2 місце серед дівчат зайняла вихованка ДЮСШ№1,тренера Ольги Губарєвої Хрипко Дарина.

Переможцем турніру “Новорічні пригоди” з шашок-64 серед юнаків став учень Ліцею ІТ Семипятний Давід, у дівчат відзначилася учениця Ліцею №40 Олеся Копітець.

Серед спортсменів до 10 років кращим став Артем Семенюк з Ліцею №30. У категорії до 8 років перше місце виборов Ісенко Денис з д/с “Дельфінчик”.

Кожен учасник змагань отримав досвід та поштовх до нових звершень та й ще солодкий подарунок.

Також пройшов відкритий турнір ДЮСШ №3 зшашок-64 та 100, у якому взяли участь 25 спортсменів – вихованці спортшкіл Кам’янського та ФСТ “Колос” (Петриківський район).

За результатами змагань вихованка ДЮСШ№1 Сімащенко Вікторія посіла 1 місце серед хлопців та дівчат до 10 років.

Призерами з ДЮСШ №3 стали:

Шашки 64 (Старша група): Швець Кирило – 1 місце.Шашки 64( Молодша група): Семенюк Артьом – 2 місце.Шашки 100: Підгорний-Піцик Олег – 1 місце, Бабій Єва – 2 місце.