Заборгували майже два мільйони гривень: у Дніпрі неплатників відключать від водопостачання та каналізації

logo

У Дніпрі абонентів-боржників відключать від послуги водопостачання.

Про це повідомили в КП “Дніпроводоканал”, передає Відкритий.

З 17 по 21 червня у Дніпрі працюватимуть комунальники, які вимикатимуть воду боржникам. Мешканці багатоквартирних будинків в Амур-Нижньодніпровському районі заборгували 629 833,82 грн.

Заборгували майже два мільйони гривень: у Дніпрі неплатників відключать від водопостачання та каналізації - рис. 1

Борг мешканців приватного сектору – 1 270 162,52 грн.

“Шановні дніпряни! Звертаємось довас із проханням відповідального ставлення до вчасної оплати рахунків за спожиту воду. Також нагадуємо, що задля уникнення відключень, споживачам, в яких є наявна заборгованість, необхідно терміново її оплатити або укласти договір реструктуризації боргу, звернувшись до Центрів абонентських послуг ТОВ «ЄРЦ КП» за зручною адресою”, – кажуть у водоканалі. 

Відключення боржників:

Нагадаємо, що у липні 2022 року Верховна Рада заборонила на періоддії воєнного стану примусове виконання рішень щодо стягнення з фізичних осіб заборгованості за житлово-комунальні послуги.

Згідно з постановою уряду від 29 грудня 2023 року, мораторій на припинення надання житлово-комунальних послуг населенню у разі їх неповної оплати був знятий і скасовував заборону на пеню і штрафи боржникам.

Мораторій зберігається лише для територій, де ведуться бойові дії, згідно з переліком Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територійУкраїни.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.