У Дніпрі відклали перейменування проспекту Гагаріна та ще однієї вулиці

logo

На найближчому засіданні сесії міської ради депутати не будуть розглядати питання перейменування проспекту Гагаріна та вулиці Робкорівської. 

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на проєкт рішення на сайті міської радиДніпра. 

У переліку запланованих перейменувань усього 49 топонімів, а раніше було 51.

Стало відомо, що на засіданні міської ради 20 вересня депутати не будуть розглядати зміну назви проспекту Гагаріна. Його планували перейменувати на проспект Науки.

Також з переліку дерусифікованих топонімів зникла вулиця Робкорівська. За словами керівника Українського центру історико-культурних стратегій Сергія Волинця,таке рішення прийняли безпосередньо мешканці вулиці.

“Поки що залишиться без змін також назва вулиці Робкорівської. Її міська рада хотіла перейменувати на вулицю Конюшівка, але мешканці виступили проти”, – написав він. 

Таким чином, на найближчий сесії депутати планують дерусифікувати 39 вулиць та 10 провулків.

У Дніпрі відклали перейменування проспекту Гагаріна та ще однієї вулиці - рис. 1 У Дніпрі відклали перейменування проспекту Гагаріна та ще однієї вулиці - рис. 2 У Дніпрі відклали перейменування проспекту Гагаріна таще однієї вулиці - рис. 3

Раніше ми писали, що дніпровські захисники повернули дрон, який пів року пролежав на позиціях росіян.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал історінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.