У Дніпрі помер відомий лікар-епідеміолог, який першим в області вакцинувався від COVID-19

logo

Главная страница / Новини Дніпра / У Дніпрі помер відомий лікар-епідеміолог, який першим в області вакцинувався від COVID-19

Анатолій Іванович Анчишкин помер 2024 - Наше Місто

На 74-му році пішов з життя відомий лікар-епідеміолог, один з найкращих аналітиків у сфері громадського здоров’я, експерт Української медичної експертної спільноти Анатолій Іванович Анчишкин, повідомляє «Наше місто».

Анатолій Іванович останній час працював завідувачемінформаційно-аналітичним відділом однієї з міських лікарень, тривалий час був лікарем-епідеміологом Дніпропетровської обласної санітарно-епідеміологічної станції.

Анатолій Іванович Анчишкин помер 2024 - Наше Місто

Професійний внесок Анатолія Івановича в епідеміологію був безцінним. Він неодноразово приймав участь в розслідуванні та попередженні спалахів інфекційних хвороб серед населення Дніпропетровськоїобласті, активно проводив роз’яснювальну роботу щодо важливості вакцинації. Так, в 2021 році, він першим у Дніпрі вакцинувався від COVID-19, продовжуючи власним прикладом надихати людей, мешканців області.

Колеги говорять, що Анатолій Іванович був не тільки висококваліфікованим спеціалістом, але й доброю та чуйною людиною, хорошим товаришем та другом.

Нагадаємо, раніше ми писали,що у Дніпрі за декілька днів до дня народження помер відомий журналіст.