Цікаве починання кам’янських рятувальників (фоторепортаж)

logo

Біля пожежної частини закінчують обладнання музею-агітмайданчика. 

Жителі Кам’янського, які протягом цього тижня проходили вулицею Героїв-Рятувальників, напевне звернули увагу, як змінилася територія ліворуч від центрального входу в пожежну частину.

Тут встановлено зразки обладнання для гасіння пожеж, яке використовувалось у минулому столітті; зображено національну символіку і символіка Держслужби з надзвичайнихситуацій, а також є кілька лавочок і декоративна огорожа.

Що це буде

Подробиці розповів Володимир Ярема, начальник Кам’янського районного управління ДСНС у Дніпропетровській області. За його словами, цей майданчик використовуватиметься для проведення профілактичних та роз’яснювальних заходів з учнями, молоддю та іншими категоріями громадян. Також тут планують проводити акції щодо популяризації професіїрятувальників. Ділянка невелика, але тут ще встановлять тематичні стенди, так що все для слухачів та відвідувачів буде переконливо і наочно. З обладнанням вказаного майданчика рятувальникам допомогла міська влада. Терміни повного завершення робіт Володимир Ярема поки що не називає, але перші лекції тут уже проводити готові.

Нагадаємо, що рятувальники мають пересувні класи для роз’яснювальної роботи. Раніше їх розгортали на площі Калнишевського. Тепер з ними можна будепрацювати і тут: у комплексі зі згаданим агітмайданчиком та можливістю показати реальну техніку рятувальників ефективність занять буде вищою.

Від редакції. Після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну професія рятувальників стала ще більше на слуху. Ці люди виконують різні роботи, рятують життя і здоров’я наших громадян, часто з ризиком для самих себе.

Крім військових дій, є ще й ціла низка небезпечних факторів, які, на жаль,продовжують забирати життя та здоров’я наших співвітчизників (пожежі, необережність на водоймах тощо). Сподіваємося, що отримана від рятувальників інформація вбереже комусь здоров’я та життя, а серед юних слухачів згаданого агітмайданчика будуть і ті, хто присвятить себе в майбутньому професії рятувальника.

Ігор Кузьминський

Також читайте: В Каменском решают ситуацию с радиационно загрязненной территорией на бывшем ПХЗ