На Дніпропетровщині збудують три магістральні водогони: держава виділила п’ять мільярдів гривень

logo

Фото з відкритих джерел

Депутати Верховної Ради України виділили додаткові 5,1 мільярда гривень на будівництво трьох магістральних водогонів на Дніпропетровщині.

Йдеться про магістральні водогони Марганець – Нікополь – Покров, р. Інгулець – Південне водосховище та Хортиця (ДВС2) – Томаківка – Марганець.

Читайте також:
На Дніпропетровщині відбувся пробний пуск води по магістральному водогону

Загальний обсяг фінансування – 13,4 мільярда гривень. 8,3 мільярда виділили у 2023 році, 5,1 мільярда – у 2024 році. Про це у повідомив Микола Лукашук, очільник обласної ради.

На будівництво водогону
Марганець – Нікополь – Покров у 2024 році спрямували 778,3 мільйона гривень. До кінця квітня його планують вже повністю запустити.

Додамо, 29 березня 2024 року українські урядовці прийняли рішення про передачу у спільну власність територіальних громад Дніпропетровщини водоканалу «Дніпро-Західний Донбас».

За інформацією Миколи Лукашука, голови Дніпропетровської облради, депутатський корпус робить усе можливе, щоб
об’єкти критичної інфраструктури регіону працювали безперебійно, а населення було забезпечено необхідним.

«Впевнений, що за рахунок коштів платників податків ми зможемо модернізувати це підприємство та вирішувати ті проблеми, які там накопичились, щоб мешканці Синельниківського та Павлоградського районів мали стабільне водопостачання», – зазначив Микола Лукашук, голова Дніпропетровської облради.

Раніше ми писали: рейдерство та фінансування держави-агресора:
ТРЦ «Сонячна галерея» у Кривому Розі передали в управління АРМА.