Спортсмени з Павлограда стали золотими призерами на кубку світу з кікбоксингу

Два павлоградських спортсмени стали золотими призерами та завоювали Кубок світу на змаганнях з кікбоксингу. Про це інформують у прес-службі міської ради Павлограда, передає УНН-Центр.

Так, Олександр Гошев виступав у ваговій категорії 63,5 кг в розділі К-1 та у фіналі зустрівся з сильним суперником з Польщі, зробив два нокдауни у третьому раунді та здобув перемогу. Олександр Українець виступав у ваговій категорії 67 кг в розділі К-1 та у фіналі зустрівся з представником Фінляндії, над яким отримав переконливу перемогу.

За підсумками змагань, обидва павлоградських спортсмена стали золотими призерами та завоювали Кубок світу, а Олександр Гошев потрапив до юніорської збірної України з кікбоксінгу та у вересні буде брати участь у чемпіонаті Європи, який відбудеться в Македонії.

Зазначимо, у м.Будапешт (Угорщина) відбулися змагання на Кубок Світу з кікбоксингу, в яких взяли участь 2350 спортсменів з 38 країн світу.