СК «Дніпро-1» втретє поспіль переміг в Першій лізі з великим рахунком

Вчора, 11  листопада, на виїзді СК «Дніпро-1» переміг «Гірник-Спорт» у Першій лізі Чемпіонату України з рахунком 3:0. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт СК «Дніпро-1».

Як зазначається, дніпряни розпочали матч у своєму звичному складі. Гра розпочалася на зустрічних курсах. «Гірник-Спорт» намагався відповідати власними атаками на тримання м’яча дніпрян.

Вже за 5 хвилин рахунок було відкрито – Кравченко кинув у прорив по правому флангу Чеботаєва, який відмінним пасом знайшов на лінії воротарського майданчика Назаренка, і Сашко розстріляв ворота суперника.

До 30-ї хвилин арбітр гри двічі міг вказувати на 11-метрову позначку після падіння у штрафному майданчику тих же Загальського і Назаренка, яких штовхали у спину, але цей факт не був очевидним для судді. Та все ж таки перевага гостей невдовзі втілилася у ще один гол – Куліш обіграв захисника на лівому фланзі, увійшов у штрафний майданчик і прострілив на Когута, який впевнено спрямував м’яч у сітку.

Другий тайм розпочався з атак господарів, але розіграний штрафний ніхто не замкнув, а далі Кліщук впорався з несильним ударом з близької відстані. На 59-й хвилині Куліш вже втратив нагоду забити свій 10-й гол в чемпіонаті, а от Назаренко своїм другим шансом скористався сповна, реалізувавши футбольний буліт після пасу Загальського. Після третього голу гра дещо заспокоїлася, тренери почали проводити заміни, ну а гості спокійно тримати м’яч, граючи по рахунку.

Раніше повідомлялося, що на домашньому полі СК «Дніпро-1» переміг «Рух» у Першій лізі Чемпіонату України з рахунком 3:0.

Нагадаємо, що СК «Дніпро-1» також переміг МФК «Миколаїв» з великим рахунком.

Автор: Іван МУРАХА