С 27 по 29 января Днепр будет душевно петь

logo

С 27 по 29 января Днепр будет душевно петь

У Дніпрі проходитиме ХХІV Всеукраїнський фестиваль духовних пісень «Від Різдва до Різдва»

Традиційний фестиваль урочисто відкриється 27 січня, о 16.00, на сценіДніпровського академічного театру драми та комедії (колишній театр ім.Горького) і триватиме три дні. Під час прес-конференції 26 січнязаступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко повідомив, що нафестиваль з’їдуться 57 хорових колективів – це майже 1000 учасників,половина з яких – діти. 42 колективи представлятимуть Дніпро таДніпропетровську область, 15 – інші міста України.

«Міська влада доклала максимум зусиль для забезпечення комфортногоперебування гостей у нашому місті. А загалом ми пишаємося тим, що Дніпропроводить такий фестиваль, оскільки різдвяні пісні, зокрема, церковнітвори, колядки, щедрівки розвивають почуття прекрасного і доносять донас різдвяні та православні традиції. Впевнений, що цьогорічнийфестиваль буде цікавим та справить враження на кожного, хто йоговідвідає. Тому всіх запрошуємо, вхід вільний», – сказав заступникміського голови.Олександр Шикуленко також розповів, що за 23 роки проведення фестивалю«Від Різдва до Різдва» у ньому взяли участь близько 40 тисяч дорослих тамаленьких виконавців з різних куточків України, а також Білорусі, Росії,Молдови, Грузії. Твори виконувалися різними мовами світу: українською,російською, німецькою, грузинською, французькою, іспанською,італійською, польською, білоруською та латиною.

Начальник управління культури департаменту гуманітарної політикиДніпровської міської ради Євген Хорошилов зазначив, що в урочистомувідкритті фестивалю візьмуть участь найкращі дитячі творчі колективиміста, а на закриття підготували особливий подарунок.

«Урочисте закриття фестивалю, нагородження переможців та гала-концертвідбудеться у неділю, 29 січня, о 12.00. Усі колективи-учасникиотримають дипломи, сувеніри, подарунки. Перед початком заходу в театріпройде флешмоб – масове виконання учасниками і глядачамивсесвітньовідомої різдвяної пісні «Щедрик». Отож, запрошуємо всіхнасолодитися духовними піснями», – зазначив Євген Хорошилов. Він такождодав, що традиційно в дні проведення фестивалю у фойє театрупрацюватиме виставка-ярмарок «Православна Дніпропетровщина».

26.01.2017