На чемпіонаті світу з дзюдо серед ветеранів дніпряни здобули п’ять нагород

ДНІПРО. 23 листопада. УНН-Центр. У штаті Флорида, завершився восьмий чемпіонат світу з дзюдо серед ветерані, в якому дніпропетровські спортсмени вибороли п’ять медалей. Про це повідомили у прес-службі Федерації дзюдо у Дніпропетровській області, інформує УНН-Центр.

У складі збірної України за океаном виступили 26 учасників, з них 17 — майстри Клубу ветеранів дзюдо Федерації дзюдо Дніпропетровської області.

Українці виграли шість нагород: три “золота”, одне “срібло” та дві “бронзи”. П’ять із шести медалей в активі дніпрян.

Так, золоту медаль виборов дворазовий призер чемпіонатів Європи, майстер спорту СРСР Віктор Копильченко. Ще дві золоті нагороди в активі спортсмена-володаря трьох медалей з чемпіонатів світу Сергія Балабана і дворазового чемпіона Європи Романа Михайлова.

Ілля Чимчиурі став триразовим чемпіоном світу серед ветеранів. “Бронзу” здобув ще один фаворит світової першості чемпіон Європи Максим Шаповалов.

Нагадаємо, полтавський плавець виборов “срібло” на Кубку України.