Молоді легкоатлети Дніпропетровщини – кращі в Україні

Команда молодих спортсменів Дніпропетровщини виборола перше місце на чемпіонаті України з легкої атлетики. Вони привезли зі змагань медалі всіх ґатунків. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.

У змаганнях серед молоді золото взяла спортсменка з Дніпропетровщини Альона Шамотіна. Вона стала кращою у метанні молоту. Друге місце у потрійному стрибку завоювала Дар’я Дьяченко. На третьому місці у стрибках з жердиною — Богдан Демидов.

Дві золоті медалі серед дорослих здобули спортсмени з Дніпропетровщини Вікторія Клочко та Альона Шамотіна. Вони вибороли друге загальнокомандне місце у своїй віковій категорії.

Командний чемпіонат України серед молоді та дорослих з легкої атлетики приймав Кропивницький. До змагань долучилися понад 700 спортсменів. Нашу область представляли 55 учасників.

На Дніпропетровщині легкою атлетикою займаються майже 7 тисяч спортсменів, з якими працюють близько 300 тренерів.