Міст, метро і освіту розбудував, тепер час і в космос — Філатов заявив про зворотній відлік

logo

Міст, метро і освіту розбудував, тепер час і в космос - Філатов заявив про зворотній відлік

Після декількох років на посаді міського голови Дніпра Борис Філатов знову повернувся до ідеї польоту в космос, про яку він заявляв ще до буремних подій 2014 року. Про це Філатов написав на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Думки про політ з планети з’явилися у міського голови не після нещодавного переслідування невідомими, а після новини про те, що компанія Virgin Galactic повідомила про успішне виведення свого корабля у космос.

«Схоже, що жарти закінчилися. Сьогодні почався зворотній відлік. Гей, мої старі френди, ви ще пам’ятаєте навіщо я завів цей акаунт? Чесно? Я сам до кінця не вірив у це», — прокоментував політ Філатов.

Варто зазначити, що полетіти в космос Борис Філатов планував ще у 2012 році. 

Нагадаємо, що міський голова на своїй сторінці у Facebook написав, що за його будинком декілька годин слідкували невідомі на двох автомобілях. Одразу після цього, не довіряючи власній охороні та підпорядкованим бійцям КП «Муніципальна варта», міський голова звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням надати йому особисту державну охорону. Остання була надана, за словами міністра, наступного ж дня.

Автор: Орест СУХОДОЛЬСЬКИЙ