Межівчанки перемагають у обласному турнірі “Волейбольна весна”, який відбувся у місті Тернівка

logo

Вихованки Межівської ДЮСШ (тренер Галина Ткаченко) стали переможцями Відкритого турніру з волейболу «Волейбольна весна» серед дівчат  2009-2010 років народження, який цими днями відбувся на спортивній базі ліцею № 4 міста Тернівка.

Привітаємо з успішним весняним виступом  наших дівчат та їх натхненну наставницю! 

У турнірі взяли участь досить потужні колективи міст Павлограда та Тернівки, а також команда Межівської громади, яка у підсумку і стала тріумфатором турніру.Ми були сильнішими у обох поєдинках з досить непростими суперниками, а кожен з матчів став таким собі спортивним трилером, зберігав інтригупрактично до останніх розіграшів.       Склад команди Межівської ДЮСШ: Безміліцина Вероніка, Макара Вікторія, Пізняк Марія, ЛесикАнна, Соломіна Софія, Климарчук Вероніка, Васічкіна Мілана, Ковтун Поліна та Дресь Міла.

Срібнимипризерами стали учні відділення волейболу ДЮСШ міста Павлограда тренера-викладача Мухіна Михайла Олександровича.

Почесними бронзовими призерками стали юні волейболістки ДЮСШ «Темп» – тренери-викладачі Решта ВолодимирІванович та Корсун Ольга Григорівна. Відзначимо, що радість перемоги та хвилюючі  моменти ігор разом із юними волейболістками переживали  їхні  вірні  вболівальники.Цього дня, молодші дівчатка відділення волейболу Межівської ДЮСШ уважно спостерігали за грою старших волейболісток та щиро вболівали заних.По закінченню турніру пройшли не менш цікаві товариські змагання серед молодших дівчаток 2011-2012 р. н Межівської ДЮСШ та ДЮСШ «Темп» міста Тернівка.

Переможці та призери турнірубули нагороджені спортивними Кубками та грамотами від дирекції КПНЗ ДЮСШ «Темп»  міста Тернівка.Галина ТКАЧЕНКО: «Спорт – не тільки загартовує, але й об’єднує! Змагатися разом і перемагати – це вагомі елементи, які допомагають юнимспортсменам   повірити  у свої сили  та згуртуватися.Турнір «Волейбольна весна» ще раз довів, що спорт – це невичерпне  джерело  життя, сили і краси!

Щира вдячністьначальнику відділу освіти, молоді та спорту Межівської селищної ради Вікторії Валеріївні Діденко та директору Межівської ДЮСШ Вікторії Вікторівні Данюк за підтримку та віру в наших  вихованців.Окрема вдячність за запрошення, високий рівень організації та проведення змагань моїм колегам, тренерам-викладачам КПНЗ ДЮСШ «Темп» (Тернівка) Корсун Ользі Григорівні та Решті Володимиру  Івановичу.       Безмежна вдячністьнашим Захисникам та Захисницям за можливість проводити змагання та грати у наш улюблений  волейбол!”Побажаємо всім учасницям змагань та їх тренерам сили, терпіння, натхнення та нових  яскравих перемог.Щодо подібних турнірів, то вони є й завжди будуть гарним прикладом популяризації та розвитку волейболу та гідного виховання  підростаючого  покоління.

Переглядів: 46