Енергетики ДТЕК відновили світло для 5,5 тисяч родин Дніпропетровщини після нічної масованої атаки

logo

Енергетики ДТЕК відновили світло для 5,5 тисяч родин Дніпропетровщини після нічної масованої атаки

Аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі відновили електропостачання у 7 населених пунктах області після нової масованої ворожої атаки. Станом на ранок  світло повернули для понад 5,5 тисяч родин Дніпропетровщини. Попри загрози фахівці продовжують відновлювати електромережі за дозволом Збройних сил України та ДСНС. Наша мета – забезпечити міста та села електроенергією, необхідною для нормального життя жителів регіону.

Вночі ворогзавдав чергової масованої атаки. Під ударом знову опинилася енергетична інфраструктура, у тому числі у Дніпропетровській області. Крім того, протягом усього дня агресор продовжував тероризувати південь Дніпропетровщини. Це призвело до пошкодження енергетичних об’єктів, а також ліній електропередач.

За добу, 28 березня, енергетикам ДТЕК Дніпровські електромережі вдалося поновити роботу мереж для 5572 родин у 7 населених пунктах, оселі яких були знеструмлені. Аварійні бригади лагодять пошкоджені ворогом лінії та обладнання та роблять усе можливе для того, аби повернути електропостачання в найкоротші терміни. Роботи проводять, щойно отримують дозвіл на виконання ремонтів від ДСНС та ЗСУ.

Якщо у вас зникла електрика –  просимо повідомляти до ДТЕК Дніпровські електромережі. Ми зробимо все можливе, щоб оперативно повернути вам світло.  Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Наші фахівці готові приймати ваші звернення черездистанційні канали обслуговування: чат-боти Viber та  Telegram,сайт, соцмережі, контакт-центр +38(056/066/067/063) 790-99-00.

Підписуйтесь на оперативні новини міста: ? Telegram ? Вебсайт ? Facebook ? Instagram