Мешканці Дніпра можуть одружитися “повторно”

logo

Мешканці Дніпра можуть одружитися “повторно”

Дніпрянам пропонують одружитися «повторно» в якості ювілейної церемонії. Про це сьогодні, 11 січня, під час прес-конференції в ІА «Мост-Днепр» розповіла головний спеціаліст відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області Катерина Дацько, передає Дніпроград. 

В Україні Міністерство юстиції запровадило нову послугу для сімейних пар — провести церемонію одруження. 

«Формулювання «одружитися ще раз» передбачає повторне проведення церемонії шлюбу. Ми пропонуємо відзначити ювілей весілля парам ще раз. Але це необов’язково повинна бути кругла дата, вона може бути як рік спільного життя, так і 50 років. Також це може бути дата від дня знайомства, яка не збігається з річницею весілля», — розповіла Катерина Дацько.

Фахівець розповіла, що у 2018 році було проведено 549 таких обрядів, в Дніпропетровській області — 15. У минулому році пари, які святкували таким чином ювілей, відзначали від 10 до 60 років спільного життя.

«Базова ціна на проведення повторної реєстрації шлюбу — 399 грн, але вона може варіюватися в залежності від того, виїзна це церемонія чи ні», — повідомила вона.

Цю послугу можуть замовити як сімейні пари, так і їх рідні або друзі. Передбачається, що на церемонії сімейним парам вручать свідоцтво про шлюб, проте в ньому буде зазначено «повторно».

Автор: Дарина ТВАРА