Криворізькі регбісти програли РК “Дніпро”

ДНІПРО. 25 жовтня. УНН-Центр. РК “Гірник-ПАТ КЗРК” провів домашній матч у групі “А” Вищої ліги регбійного чемпіонату України, в якому програв РК “Дніпро”. Про це повідомили на сторінці у “Фейсбук” Федерації регбі Кривого Рогу, інформує УНН-Центр.

На початку тайму дніпряни атакували, було кілька шансів нанести спробу, але спортсмени пропустили момент. У кінці першої половини матчу “Гірник” вирівняв гру і почав домінувати.

Перша частина гри закінчилася з рахунком 5:0 на користь РК “Дніпро”.

Другий тайм почався для “гірників” невдало — пропустили відразу дві спроби і штрафний. За 20 хвилин рахунок значно “переважив” на користь РК “Дніпро” — 22:0.

Матч закінчився з рахунком 22:5 на користь дніпропетровських регбістів.

РК “Горняк- ПАТ КЗРК” вже цими вихідними зустрінеться з РК “Роланд” м.Івано-Франківськ в грі за п’яте місце серед команд Вищої Ліги Чемпіонату України.

Нагадаємо, матч ФК “Сталь” — ФК “Іллічівець” відбудеться завтра.