Каратистки з Кривого Рогу стали призерками чемпіонату Європи з кіокушин карате

Фото спільноти "Довгинцівський район місто Кривий Ріг"

Представниці одразу двох спортивних клубів Кривого Рогу вибороли призові місця на 37-му чемпіонат Європи з кіокушин карате серед юнаків, юніорів та дорослих в розділі «куміте» та «ката». Про вдалі виступи криворіжанок
повідомили у спільноті «Довгинцівський район місто Кривий Ріг» у мережі facebook.

Змагання
пройшли 18-19 травня 2024 в місті Варна (Болгарія). У чемпіонаті Європи взяли участь 699 спортсменів з 20 країн. Україну представляли 70 спортсменів, серед яких були і криворіжці. Одразу дві наші каратистки вибороли медалі і стали призерками змагань:

· Васецька Марія, учениця Криворізького ліцею № 24 (клуб бойових мистецтв «Ichiban Dojo), здобула «срібло» у розділі «куміте» в категорії (12-13 років до 45 кг),

· Федорчук Анастасія, учениця Криворізької гімназії №89 «Потенціал»
(дитячий клуб східних єдиноборств «ЯМАМІЧІ»), виборола «бронзу» у розділі «куміте» в категорії (14-15 років до 50 кг).

Фото спільноти «Довгинцівський район місто Кривий Ріг»

Пишаємося успіхами наших спортсменок та вітаємо тренерів та батьків дівчат! Бажаємо Марії та Анастасії подальших перемог на спортивній арені!

Раніше
ми писали: криворізькі гвардійки вибороли «золото» на ветеранських іграх Veterans Family Games.