Кам’янські волейболісти – призери обласного турніру

16 грудня відбувся Відкритий обласний кубковий турнір з волейболу “Незламний народ – незламної країни”, присвячений героям – захисникам України та приурочений до відзначення “Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС”.

Змагання одночасно проходили в містахВерхівцеве і Верхньодніпровськ та в селах Новомиколаївка і Болтишка. Змагання зібрали більше 50 команд, які грали в 6-х спортивних залах.

В Верхньодніпровську серед аматорів першої групи 1 місце виборола команда із Петропавлівки, 2 місце посіли волейболісти Верхньодніпровська, 3 місце – команда “Мустанг” з Кам’янського.

У селі Болтишка, в другій групі аматорів місця розподілилися наступним чином: 1 місце – Божедарівка, 2 місце – Кринички, 3 місце – команда з Першотравневого.

УВерхньодніпровську серед дівчат у молодшій вікової категорії чемпіонками стали волейболістки із Слобожанського, у старших – кам’янчанки.

В змаганнях у Новомиколаївці серед юнаків не були рівних солонянцям, срібними призерами стала команда Петропавлівки, “бронза” у дніпрян.

В змаганнях у Верхівцеве серед юнаків перемогли кам’янчани, срібними призерами стала команда з Васильковки, бронзовими призерами стали слобожанці. Серед дівчат першими була команда з Тернівки, другими – зЗапоріжжя, третіми – з Кривого Рогу.

Чемпіони та призери змагань отримали кубки, медалі та грамоти.