<>

Як прожити день без води після бурхливої ночі: у Дніпрі відбулася театральна прем’єра

Як прожити день без води після бурхливої ночі: у Дніпрі відбулася театральна прем'єра

У Дніпрі відбулася прем’єра вистави «Один день Івана Мільярдовича або Стакан води 2». Дніпровський Академічний театр драми та комедії зібрав повний зал глядачів. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограду з місця подій.

Головний герой — мультимільйонер Іван Семенович прокидається на своїй яхті після бурхливого вечора з великою кількістю алкоголю. Його будить штатна масажистка, латвійська красуня Елга. Стає очевидним, що Елга закохана в свого боса, що помічає ревнива дружина мільярдера, яка постійно нагадує, що покохала “простого інженера”, і вірна йому й досі, а всім іншим потрібні лише його гроші.

Поступово з’ясовується, що Іван Семенович разом із шотландським принцом та Міс Всесвіт були на благодійному святі, де й напилися до безпам’ятства, до того ж у кожного з трьох якісь негаразди: розбита голова у багатія, поламана рука у принца, а найбільше дісталося світовій красуні — в неї синець на півобличчя, а також вона була контужена, через що явно недочуває і погано розуміє, що відбувається.

Всім хочеться пити, що не дивно в такому стані, але підозрілий Іван Семенович впевнений, що через його гроші всі хочуть йому смерті і тому напої отруєні. Він звик перевіряти всі келихи своїм спеціальним медальйоном, який, як виявилось, був загублений вночі. До того ж охоронець повідомляє, що напередодні терорист намагався обстріляти його автівку, але втік від переслідування.

Поки шукають медальйон, з’ясовується, що на яхті перебуває той самий терорист, який виявляється простим художником, який опинився не в той час і не в тому місці. Він не бажав зла мільярдеру, до того ж впізнав в Міс Всесвіт свою кохану, з якою йому довелося колись розлучитись. Коли художник ховався від охорони — він знайшов той самий медальйон, якого так потребував Іван Семенович. Та виявилось, що це вже не важливо для багача, який любить гостей на своїй яхті і довіряє їм більше, ніж приладу . Нарешті він випиває склянку воду, чим і закінчується ексцентрична комедія.

Режисер та головний герой вистави Олександр Голубенко представ у новому і незвичному для нього образі. Зазвичай граючи інтелігентних і спокійних героїв, цього разу він показав розбещеного й нахабного багача, і цілковито впорався з таким образом. Заслужена артистка України Ілона Соляник  як завжди звабливою кокеткою та вкотре продемонструвала гнучкість та цікаву хореографію. Анастасія Плахтій чудово вписалась у роль Міс Всесвіт, адже її зовнішні дані сприяли цьому. Їй вдалося бути гарної і водночас кумедною в своєму образі.

Загалом, глядачі вподобали таку незвичну історію і нагородили акторів оплесками стоячі. Окрім неперевершеної акторської гри, вражаючими були також костюми та декорації у виставі. Все сприяло цікловитому поринанню в атмосферу на борту яхти, глядачі відчули емоції героїв і щиро їм співчували. Весела та ексцентрична вистава підняла настрій і зробила чудовим вечір суботи.

Автор: Анастасія ГОРЯЧА

Читайте также: