Гори сміття, з харчів — лише недоїдки: у Дніпрі копи забрали з хати сімох дітей, які самі їх викликали

logo

У Дніпрі правоохоронці вимушені були забрати з оселі сімох дітей, бо ті, голодні, копирсалися в горах сміття. Як виявилось, у таких умовах вони зростали кілька вже років. А останні три роки родина стояла на обліку служби в справах дітей. Діти самі викликали копів, доки матері не було вдома.

У Дніпропетровській області родина «плюшкіних» перетворила квартиру на звалище з тарганами та мишами

Про це йдеться 28 листопада в сюжеті ТСН.19:30.

Патрульні, коли приїхали на виклик у хату на околиці міста, побачили у кімнатах сміття по коліна, а  сморід чутно аж на вулицю, посеред величезного шару бруду та мотлоху — маленькі діти.

Найменшому півтора рочки, найстаршій – 16-ть. Копів викликали, бо начебто на них почав кидатися рідний дядько. Він живе разом з малими та їхньою матір’ю. Самої жінки у той час не було, вона приїхала, лише коли їй зателефонували патрульні.

«Жінка ця перебувала у стані алкогольного сп’яніння, поводила себе неадекватно. Кричала на дітей. Патрульні склали протокол за статтею 173 – хуліганство», — повідомила речниця Управління Патрульної поліції Дніпропетровщини Людмила Копиленко.

Весь цей час діти лазили по горах сміття. Як виявилось згодом, голодні, бо з харчів у хаті були лише недоїдки.

«Їжі майже не було. Якісь гнилі залишки були. Видно було, що діти голодні, недоглянуті», — розповіла Людмила Копиленко.

Гордо називає себе «найщасливішим батьком»: українець вдало поєднує роботу та виховання чотирьох дітей

За словами сусідів, дітей 39-річна жінка доглядає сама, її чоловік помер. Вона ніде не працює, живе за рахунок соцвиплат. Кажуть, що пляшки, недоїдки та інший непотріб роками зносить до хати.

Дядько дітей твердить, що на малечу того дня не кидався, а лише вибив вікно у їхній кімнаті. Розповідає: грошей на їжу у сестри постійно не було. Мовляв сам, як міг, підгодовував малечу. З тим, що сестра несла зі смітників мотлох, нічого вдіяти не міг.

Відео У Дніпрі копи забрали з оселі голодних дітей, які копирсалися в смітті

Доки матері не було вдома, самі викликали копів. У Дніпрі правоохоронці вимушені були забрати з оселі дітей, бо ті, голодні, копирсалися в горах сміття. Як виявилось, у таких умовах семеро дітей зростали кілька вже років. А останні 3 — родина стояла на обліку служби в справах дітей. Чи інспектували фахівці умови проживання малечі – дивіться.

У Дніпрі копи забрали з оселі голодних дітей, які копирсалися в смітті

Проте в районній службі у справах дітей нічого надзвичайного у цьому не вбачають. Виявляється, що на обліку жінка з дітьми перебуває вже три роки. Останнього разу фахівець служби навідувався сюди влітку.

У Черкасах мати утримувала двох хлопчиків голодними у повній антисанітарії

«Зробили зауваження матері щодо того, щоб вона прибрала на подвір’ї. Також у зв’язку з карантином ми допомагали їй харчами, продуктами. Наразі ми не ставимо питання про позбавлення матері батьківських прав», — повідомила начальниця управління районної служби в справах дітей Майя Гулідова.

Дітей з хати забрали лише після втручання ювенальної превенції. Їх помістили до лікарні. Малих оглянули медики — вони здорові. Чи повернуться додому, поки невідомо. Їхній матері у черговий раз дали час на виправлення.