Дзюдоїсти Дніпропетровщини вибороли 10 медалей на Кубку України в Києві

Збірна Дніпропетровщини посіла II місце загальнокомандного заліку на Кубку України в Києві. Спортсмени регіону вибороли 10 медалей різного типу.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу Дніпропетровської обласної Федерації дзюдо.

У столиці визначили кращих дзюдоїстів і дзюдоїсток в ході одного з найважливіших національних стартів року Кубку України-2024. Змаганнязібрали близько 300 учасників.

На кону були не тільки нагороди, а й право їздити у складі збірної України на міжнародні старти.

За результатами змагань збірна Дніпропетровщини посіла ІІ місце загальнокомандного заліку, пропустивши поперед себе лише київську команду. Проте в медальному заліку жінок наша команда отримала I місце, виборовши 4 золота (на 2 золота більше, аніж у головних конкуренток-киянок), 1 срібло й 1 бронзу.

Загалом дзюдоїсти регіону здобули 5 золотих, 1 срібнута 4 бронзові нагороди.

ЗолотоТимур Валєєв (-90 кг);Анна Бородіна (-52 кг);Софія Бордінських (-57 кг);Аліса Віденєєва (-70 кг);Руслана Булавіна (+78 кг).СріблоДар’я Доля (-78 кг).БронзаДанило Ларкін (-60 кг);В’ячеслав Бричук (-60 кг);Нодар Мачутадзе (+100 кг);Катерина Човгун (-78 кг).

За крок від нагороди, а саме на п’ятих місцях, наКубку України фінішували семеро спортсменів: Кім Сергій, Джафаров Хасіл, Іщенко Микита, Зубов Дмитро, Фесенко Олег, Терлецька Ольга, Толмачова Юлія.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші подіїДніпра.