Дніпровські дзюдоїстки Єлизавета Литвиненко та Анна Бородіна стали бронзовими призерками чемпіонату світу серед військовослужбовців. Про це йдеться на офіційному сайті Дніпропетровської обласної федерації дзюдо.

Як йдеться у повідомленні, 30-31 жовтня у Парижі відбувся 40-й чемпіонат світу серед військовослужбовців. У ньому взяли участь військові з 22 країн світу, серед яких 10 представників Збройних сил України.

Дві дніпровські дзюдоїстки вибороли бронзові медалі на чемпіонаті світу серед військовослужбовцівДніпропетровська обласна федерація дзюдо

Анна Бородіна (крайня праворуч) виборола бронзу у ваговій категорії до 52 кг

За результатами змагань дві бронзові нагороди вибороли дніпровські дзюдоїстки. У ваговій категорії до 52 кг бронзу здобула Анна Бородіна. Спортсменка представляє СК “Тайфу-Дзюдо”, тренується під керівництвом Руслана Глазова та Людмили Плієвої.

Ще одну бронзу до скарбнички української збірної поклала Єлизавета Литвиненко (категорія до 78 кг). Вона вихованка СК “Дзюдо-Дніпро”, тренують її Сергій Сінілов та Артем Блошенко.

Єлизавета Литвиненко здобула бронзову нагороду у категорії до 78 кг

Обидві дзюдоїстки представляють спорттовариство Збройних сил України.

До бронзових медалей дніпрянок дві нагороди додали київські борці: срібло — Гєворг Манукян, бронзу — Бекірбек Моргоєв.