Дніпровський журналіст та капітан ЗСУ Віктор Ожогін отримав орден “За мужність”

logo

Володимир Зеленський нагородив орденом “За мужність” дніпровського журналіста та військового Збройних сил України Віктора Ожогіна.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на указ Президента України.

ДніпрянинВіктор Ожогін отримав орден “За мужність” III ступеня.

“За вагомий особистий внесок у розвиток телебачення, радіомовлення і зв’язку в Україні, мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Українському народові і Військовій присязі, багаторічну сумлінну працю постановляю: нагородити орденом “За мужність” III ступеня Ожогіна Віктора Івановича — капітана, журналіста”, – йдеться в указі президента.

Дніпровський журналіст та капітан ЗСУ Віктор Ожогін отримав орден "За мужність" - рис. 1

Дніпрянин Віктор Ожогін майже все життя присвятив журналістиці. Вінпройшов шлях від новинаря до генерального директора обласної телерадіокомпанії у Дніпрі. Також працював спортивним журналістом та коментатором, був членом Комісії з журналістської етики. Має почесне звання Заслужений журналіст України.

Проти росіян воює добровольцем ще з часів АТО. У лютому 2022 року у 64-роки знов пішов захищати Україну. Вже двічі був поранений. Зараз проходить реабілітацію.

Дніпровський журналіст та капітан ЗСУ Віктор Ожогін отримав орден "За мужність" - рис. 2

Раніше ми писали, щоу Дніпрі тимчасово звузять проїзну частину Набережної Перемоги.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися пронайважливіші події Дніпра.