Для підозрюваного у вбивстві патрульних екс-торнадівця просять довічне – подробиці засідання суду (Відео)

logo

Олександр Пугачов

26.03.2019 20:38

Захист Пугачова протягом судового процесу намагався піддати сумніву зібрані докази

Довічного ув’язнення вимагає прокуратура Дніпра для колишнього бійця батальйону «Торнадо» Олександра Пугачова.

Його звинувачують у вбивстві двох патрульних поліцейських у вересні 2016-го року. Закидають Пугачову кілька статей Кримінального кодексу, зокрема навмисне вбивство, зберігання й носіння зброї, заволодіння зброєю поліцейського, замах на вбивство водія маршрутки, який намагався затримати зловмисника.

За темою

>
Вбивство поліцейських у Дніпрі: суд наклав арешт на нерухомість Пугачова

«Краще 2 роки, проте дослідити всі наявні докази, спростувати усі можливі сумніви, краще зараз, проте остаточно довести суду винуватість даної особи у вчиненні цих жахливих злочинів, щоб не було жодної можливості у злочинця уникнути відповідальності за вчинене», – прокоментував прокурор обласного відділу прокуратури Олексій Семенюк.

Захист Пугачова протягом судового процесу намагався піддати сумніву зібрані докази. Свої аргументи сторони оприлюднили у межах судових дебатів.

Наступне засідання у справі відбудеться 4 квітня. Суд тягнеться вже понад 2 роки.

«За ці 2,5 роки в мене претензій не було до суддів, просто Пугачов затягував. Йому довічне, щоб мучився. Кажуть, час лікує. Нічого воно не лікує», – прокоментувала мати загиблої Ольги Макаренко Надія Лещик.

Нагадаємо, 25 вересня 2016 року екс-боєць «Торнадо» Пугачов розстріляв у Дніпрі двох патрульних поліцейських, які зупинили його автомобіль за порушення правил дорожнього руху. Артем Кутушев загинув на місці, його колега Ольга Макаренко – померла у лікарні.

Відео за темою