Де у Дніпрі можна покататися на ковзанах цієї зими: адреси, ціни та поради

logo

Новини Дніпра: Де у Дніпрі можна покататися на ковзанах 2023

Катання наковзанах – одна з улюблених зимових розваг. Напередодні Нового року на радість дітлахам та дорослим у міському комунальному парку “Зелений Гай” у Дніпрі відкрилася ковзанка Green Ice, передає «Наше місто».

Ковзанка GreenIce: катайтесь без обмежень

Цієї зими тут можна кататися хоч весь день: ковзанка працює не за принципом сеансів, тобто можнавийти на лід у будь-який зручний час і кататися без обмеженнь.

Графік роботи Green Ice – щоденно з 10.00 до 21.00. Вартість квитків – 250 грн з людини. У цю суму входить оренда ковзанів – дитячих та дорослих. І головне – за 250 гривень можна кататися – скільки душа забажає. Ну, звичайно, поки не замерзнете.

Також на цій ковзанці в оренду можна взяти фігурку-помічника, якщо ви погано катаєтесь, а також придбати шкарпетки чи рукавички. На Green Ice грає приємнановорічна музика та є ілюмінація. Також вам допоможуть зашнурувати ковзани, якщо ви не вмієте. Адже це дуже важливо, аби вони сиділи щільно.

Де ще у Дніпрі чи поблизу можна покататися на ковзанах, і скільки це коштує – вирішили з’ясувати кореспонденти «НМ». На жаль, через повномасштабне російське вторгнення кількість працюючих ковзанок зменшилась. Ми зібрали та проінспектували для вас ще три локації, які готові дарувати зимовий настрій та активний відпочинок.

Ковзанка у«Лавині»: готуйтесь до значних витрат

Льодовий каток у «Лавині» знаходиться на вулиці Космічній, 20. Це одне з найпопулярніших місць у Дніпрі, яке пропонує чудовий досвід катання для людей будь-якого віку та рівня майстерності. На території також є кав’ярні, де можна зігрітися гарячими напоями та перекусити.

Графік роботи: понеділок з 14.00 до 21.30, вівторок – неділя з 10.00 до 21.30.

Щоб покататися на ковзанці у паркурозваг “Лавина” потрібно бути готовим до значних витрат.

Вартість години: понеділок – п’ятниця – 220 грн, вихідні та свята – 260 грн. Якщо ви перевищилиоплачений час, вам необхідно буде доплатити. На жаль, за прокат ковзанів доведеться сплачувати окремо – 40 грн за годину. У вартість квитка також не входить оренда шафки. Це коштує 40 гривень за 3 години.

Додаткові послуги:

заточування ковзанів: 250 грн;реєстрація клубної картки – 40 грн, заміна чи її відновлення – 40 грн.

Длявійськових та ВПО діє система знижок. При наданні документа, що підтверджує їхній статус, вони можуть оплатити тільки вихід на лід.

Якщо ви новачок, на допомогу прийдуть тренери. У «Лавині» катання з інструктором коштує 600 грн за 1 сеанс. Але рекомендуємо дізнаватися про цю послугу заздалегідь, адже у необхідний вам час усі інструктори можуть бути зайняті.

У зимовому парку «Лавина» каток доволі великий і регулярно оновлюється за допомогою машини для заливання льоду (будні дні: о13.00, 15.00, 16.00; вихідні: о 13.00, 15.00, 17.00, 19.00).

Дніпрянка Аліна відвідує ковзанку тричі на тиждень, оскільки тут навчається її дитина, яка готується до вступу в хокейну команду.

“Я сама теж катаюсь, але як любитель. Мені тут подобається. Часто чистять лід, не багато людей, особливо в будні дні”, – розповідає жінка.

Ковзанка «МОСТ-Айс»: невелика, але у центрі

Каток знаходиться за адресою: вулиця КоролевиЄлизавети II, 2, у ТРЦ «Мост-Сіті». В порівнянні з ковзанкою в парку розваг “Лавина”, вона не така велика, але розташована в центрі міста. Тому, якщо ви хочете покататися без натовпу, краще вибрати інше місце.

Ковзанка працює щодня з 10.00 до 21.00. Під час повітряної тривоги не зачиняється. За сеанс (45 хвилин) необхіднозаплатити 180 гривень у будні дні та 200 грн у вихідні та свята. У вартість квитка також входить прокат ковзанів. Для учасників бойових дій катання безкоштовне (за наявності посвідчення). Також є знижка у розмірі 50% для іменинників.

Для однієї людини заняття з інструктором коштує 350 грн, для двох – 600 грн, а для трьох і більше – 500 грн. Або ж ви можете за 150 грн орендувати страхувальну іграшку.

Людмила Вікторівна працює тренером з 18 років. Каже, що це важка праця, але дітей навчати трохи легше. Адже дорослібільш усвідомлені, в них виникає страх невдачі або травми. Тренерка радить початківцям кататися з інструкторами.

– Це допоможе їм правильно освоїти техніку катання, – радить вона. – Людина повинна зрозуміти, як правильно робити поштовх: не “зубцем”, а саме “ребром”. Перед виходом на лід важливо підібрати зручніковзани з гострими лезами. Спочатку потрібно навчитися тримати рівновагу, а потім вже можна відштовхуватися.

Олександр відвідує каток з дітьми, які тренуються тут в спортивній школі. Чоловік сам не катається, але з радістю спостерігає за донечками.

“Ковзанка мала, завжди багато людей. Хотілося б тренуватися на великій”, – каже містянин.

А ось Максим лише другий раз на льоду. Хлопець розповів, що обрав “МОСТ-Айс” через зручне розташування та доступні ціни.

Біля ковзанки є фуд-корт та зона безкоштовного Wi-Fi. Відвідувачі також мають змогу пройтись магазинами та сфотографуватися біля новорічних локацій. Лід в “МОСТ-Айс” оновлюється кожного ранку таза необхідністю. Працівники розповідають, що у вихідні дні цей процес відбувається частіше через велику кількість відвідувачів.

Ковзанка «Льодова родина»: дуже короткий час сеансу

Ковзанка під відкритим небом “Льодова родина” знаходиться у місті Підгородне на вулиці Шосейна, 45.

Відвідати каток ви можете щодня з 10.00 до 22.00. Сеанс триває 30 хвилин і коштує 150 грн у будні дні та 170 – у святкові та вихідні. У вартість входить прокат ковзанів та оренда шафки. Пільгдля військових та ВПО не передбачено. Також на території є тюбінг гірка та більярд.

Щоб добратися до ковзанки, дніпрянам знадобиться більше часу та грошей, це може викликатинезручність. А ось короткий час сеансу не завжди дозволить розслабитися і отримати задоволення від катання.

Вартість занять з інструктором становить 500 грн за сеанс. Собі на допомогу відвідувачі можутьвзяти страхувальну іграшку: “Котика” за 90 грн, або “Пінгвіна” за 70 грн.

Власниця ковзанки – Катерина Костенко-Талан, тренерка, чемпіонка України, майстер спорту, учасниця чемпіонатів Європи, світу та Олімпійських ігор.

– Це не тільки робота, а також для душі, якщо б було інакше, ковзанки не існувало б, – каже вона.

Лід тут оновлюється після кожних двох сеансів. На території передбачено фотозони, продається їжа та напої. Заклад не працює під час повітряної тривоги.

Правила для відвідувачів

На ковзанках діють певні правила для відвідувачів:

Забороняється кататися на великій швидкості;Виходити на лід у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння;Перебувати на льоду під час чищення;Також в більшості випадків, адміністрація ненесе відповідальності за травми та за цінні речі, залишені в шафах.Як правильно одягатися на каток

Щоб кататися на ковзанах було комфортно та безпечно, важливо правильно одягнутися. Ось кілька порад:

Одягайтеся шарами. Це допоможе вам залишатися в теплі, але не перегріватися. Базовий шар має відводити вологу від тіла, середній – утеплювати, а зовнішній – захищати від вітру та вологи.Надіньте теплі шкарпетки.Водонепроникні штаниабо куртка допоможуть вам залишитися сухими, якщо ви впадете.Шапка, рукавички та шарф захистять від вітру.

На ковзанах каталися Дарина Сухоніс, Вікторія Бутилкіна та Валерія Малихіна, фото Валерія Кравченка.

Категорія: Афіша, Новини Дніпра,Тема дня

Позначки: Відпочинок, Головне

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: