Через корупцію та халатність у керівництві МГЗК у місті Марганець на Дніпропетровщині страждають працівники підприємства

logo

За інформацією представників марганецького осередку «Стоп корупції», значна кількість нещасних випадків приховується за командою заступника голови правління ПАТ МГЗК з охорони праці Швеця Андрія Сергійовича, який також є депутатом Марганецької міської ради та головою бюджетної комісії й особою, наближеною до міського голови Жадько О.А.

13595590_706690269433790_91748293_nМарганецкий очевидец

Так 19 та 20 червня на одному з цехів виробництва стало два смертельних нещасних випадки з працівниками ГЗК. По одному з випадків нам достеменно відомо, що в присутності керівництва гірничо – збагачувальної фабрики стався нещасний виробничий випадок зі смертельними наслідками (від електротравми помер працівник)  під час виникнення аварійної ситуації.  Цей смертельний нещасний випадок намагається приховати особисто Швець А.С. видаючи його за серцевий напад.

Все це є наслідками халатних та корупційних дій з боку заступника голови правління ПАТ МГЗК з охорони праці Швеця Андрія Сергійовича. Виникає дуже багато запитань про порівняння особистих інтересів та одержуваних доходів Швеця А.С. та коштів, які направляються на ремонт обладнання комбінату та на заходи з охорони праці  й техніки  безпеки на підприємстві.

Нагадаємо, що ще в лютому 2017 р. вже був груповий нещасний випадок, який досі не розслідуваний і всіляко затягується та фальсифікується. Як щоб тоді керівництво МГЗК зробило висновки про необхідність контролю за станом охорони праці та кваліфікацію відповідальної особи – пана Швеця, то цього б випадку могло б не бути. ГО «Стоп Корупції» звертається до незалежних профсоюзних спілок з проханням допомогти в об’єктивності розслідування та неможливості приховати всі ці діяння. Ми висловлюємо співчуття родинам загиблих та беремо цю справу під особистий контроль.

Коментарі