Зв’язані хабарами. Поліція похизувалась «виловом» корупціонерів

logo
187213_zv_jazani_habarami_policija_pohizuvalas_v.jpeg


Правоохоронці затримали на гарячому посадовця НАН України, директора навчального закладу та держвиконавця.

Правоохоронці затримали на хабарі заступника директора навчального закладу та держвиконавця.

Про це повідомили у департаменті захисту економіки Національної поліції України.

«У місті Дніпро працівники обласного управління захисту економіки затримали головного державного виконавця одного з місцевих відділів Державної виконавчої служби, а у Кіровоградській області їхнього колегу – заступника керівника навчального закладу. Загальна сума, одержаної ними неправомірної вигоди становить 20 тисяч гривен», — йдеться у повідомленні.

За даними правоохоронців, заступника директора одного з навчальних закладів вимагав 9 тисяч гривень за видачу свідоцтва про проходження навчання без відповідного навчання.

Читайте також: Підозрюваного в хабарництві начальника поліції охорони поновили на роботі

До того ж повідомляється, що в Кіровоградської області затримали держвиконавця, який вимагав 11 тисяч гривень за закриття виконавчого провадження та зняття арешту з майна боржника.

Своєю чергою прес-служба прокуратури міста Києва повідомила, що викрила на хабарі керівника ДП «Органічна хімія» Національної академії наук України.

«Посадовець вимагав від столичного підприємця щомісячно сплачувати йому грошові кошти у сумі 3,5 тис. гривень за використання одного з приміщень державного підприємства під розміщення СТО», — з’ясували правоохоронці і задокументували факт одержання грошей здирником.

Зловмиснику повідомили про підозру та за клопотанням прокуратури присудили домашній арешт. Наразі триває розгляд клопотання про відсторонення його від посади. За всіма фактами хабарництва відкрито кримінальні провадження.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що правоохоронці затримали чоловіків, які намагалися дати хабара начальнику патрульної поліції Краматорська та Слов’янська Олександру Малишу. Затримані запропонували начальнику патрульних поліцейських хабар у розмірі 5 тисяч гривень за підписання певних документів. Замість того, щоб взяти гроші, посадовець звернувся до правоохоронців. Зловмисників затримали під час передачі хабара Малишу в його кабінеті.


А поделиться?Читайте также: