Дніпрян запрошують на суботній спортивний фестиваль-флешмоб

logo
184908_dniprjan_zaproshujut_na_subotnij_sportivn.png


Дніпрян запрошують на суботній спортивний фестиваль-флешмоб

У суботу, 7 жовтня, у центрі Дніпра відбудеться спортивний фестиваль-флешмоб здорової молоді, на який запрошено усіх жителів міста. Про це кореспонденту Дніпрограда повідомили організатори заходу – ГО «Дух Нації».

Вихідними днями на площі Героїв Майдану розгорнеться майданчик «Спортивна Нація». Посеред площі буде встановлена сцена, на якій спортсмени Дніпра продемонструють показові виступи.

«Ми віримо, що фестиваль «Здорова молодь – майбутнє здорової нації» стане ефективним засобом вирішення проблеми здоров’я нації. В цьому й полягає головна мета», — пояснив організатор та активіст ГО «Дух Нації» Роман Орел.

Протягом трьох годин проводитимуться майстер-класи 15 кращих спортивних шкіл нашого міста. Програма включає виступи та майстер-класи від професіоналів, екстремальні шоу, двобій Чемпіонів світу з кікбоксингу, а також подарунки від спонсорів.

«Захід необхідний для покращення здоров’я українців, заохочення молоді та дітей до спорту та ведення здорового способу життя», — переконаний генеральний директор компании Street WorkOut Константан Косик.

Атмосферу доповнить музика популярного діджея, танцювальних та вокальних колективів міста. вхід вільний.

Планується, що гості визначать найпопулярніші види спорту. Усі бажаючі отримають по три фішки, які віддаватимуть за секції, які найбільше вподобали.

Нагадаємо, що юні легкоатлети Дніпропетровщини перемогли на всеукраїнському командному чемпіонаті.

Автор: Людмила СТУПАК


Реклама

А поделиться?Читайте также: